Začínajúcim #1 Príprava na skúšky. Hláskovacia tabuľka

Keďže som už odoslal prihlášku na úrad, nadišiel čas pozrieť sa do skrípt a naučiť sa to čo treba. Zaručene nie som človek ktorý by obsedel celý večer za knihou. Rozhodol som sa preto spraviť toto videjko, pomocou ktorého sa chcem „polo aktívne – polo pasívne“ túto tabuľku už konečne naučiť. Googlil som, a na moje prekvapenie, som prvý kto urobil videjko na túto tému v slovenčine. Verím, že videjko poslúži aj niekomu inému, kto si bude chcieť spraviť rádioamatérske skúšky. Hláskovacia tabuľka slovenská a medzinárodná je top č.1 otázka, ktorá určite bude na skúškach.

Nie som naučený učiť sa, takže do hlavy mi nové informácie lezú len ťažko, ale systém učenia, ktorý ukazujem vo videu na mňa už celkom dobre fungoval, keď som sa v minulosti ako samouk učil angličtinu.

Vo videu si papierom prekrývam správnu odpoveď a nechávam si čas na to, aby som si v duchu stihol povedať odpoveď, skôr než zaznie z videa. Už len de*il by sa nenaučil hláskovaciu tabuľku po 20-tom zhliadnutí tohto videa.

Takže, to musí fungovať, elektronika pomáhaj, uč, vzdelávaj… Idem do toho…

Loading

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.