Kanál Poď von je tu aj pre nás

Kanál Poď von je tu aj pre nás

Chcel by som vám predstaviť mladý Slovenský YouTube kanál s názvom „Poď von“, venujúci sa turistike. Videá sú spracované na veľmi profesionálnej úrovni s pútavými dynamickými zábermi, komentár je „šnúra“ plná zaujímavostí, faktov a tipov. Nechýbajú ani príjemné hlasy komentátoriek. Autor nám prezradil, že formát plánuje len zlepšovať.

Keďže rádioamatérstvo od turistiky už nemá ďaleko, našli sme si aj my v týchto videách to svoje. Upútali nás zábery na naše Slovenské vrchy z ktorých radi vysielame na rôznych portejbloch a súťažiach. Vo videách sa často dozvieme aj informácie o vysielačoch, a vidíme viac ako bežný turista, keďže videá obohacujú panoramatické zábery z výšky.

Zámerom kanála je dostať diváka von, aby nevyležal dieru na gauči. Toto sa stretá s našim koníčkom. Mnohí z nás už naberáme kilká navyše. Nechajme sa týmto kanálom inšpirovať kam sa vybrať na portejbl. Spojíme tým príjemné s užitočným. Týmto by som chcel požiadať všetky domáce stanice a poprosiť ich, keď budú počuť portejblistov, aby sa im ozvali. Úplne štandardne stačí, pozdrav, report a nejaká veta čo práve robíme. Zaberie to maximálne 1 minútu a dokážete tým úplne zmeniť rádioamatérovi na kopci deň.

Blíži sa leto a chcem aby nás rádioamatérov bolo vidieť aj počuť. Ak ešte nemáte na leto žiadne plány, prihláste sa na odber tohto kanála na YouTube. Je takmer zaručené, že vás vytiahne von. Hovorím to z vlastnej skúsenosti.

Éter bez hraníc, CB súťaž ktorá sa teší najväčšej obľube lebo spája rádioamatérov z dvoch krajín (SK+CZ), už klope na dvere. Kto ešte nie je prihlásený, nech sa rýchlo hlási na stránkach SCBR alebo CBDX. Kanál „Poď Von“ aj tu prináša niečo, čo sa týka nás a prináša nám pekné videjko z Lysej Hory, kde už je nahlásená na EBH expedícia Horal. Ak budú vysielať z tej chaty, tak to budú mať veľmi príjemné a pekné miesto…

Loading

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.